Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 03:58




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 
 Co si myslíte o změně pravidel během hry? 

Co si myslíte o změně pravidel během hry?
Můžete označit 1 možnost

Zobrazit výsledky

 Co si myslíte o změně pravidel během hry? 
Autor Zpráva
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Registrován: 13 říj 2010, 10:28
Příspěvky: 154
Nový příspěvek Co si myslíte o změně pravidel během hry?
Nedávno jsem to zažil. Pravidla nastavený ve prospěch jedný strany, když hrozil zvrat, rychlý ukončení mise.


16 říj 2012, 11:45
Profil ICQ
Armádní generál
Armádní generál
Uživatelský avatar

Registrován: 23 úno 2010, 18:36
Příspěvky: 3178
Bydliště: 34UCA073165
Nový příspěvek Re: Co si myslíte o změně pravidel během hry?
co to zkusit trochu rozvezt? nevim co si predstavit o zmene pravidel behem hry.


16 říj 2012, 11:50
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Co si myslíte o změně pravidel během hry?
Jako vždy, záleží na konkrétním případě. Pokud je organizátor šikovnej a v průběhu akce pravidla podle situace dovyvažuje tak, aby si to obě strany víc užily, tak je to super. Kolikrát se prostě stane, že to člověk na začátku neodhadne a jedna strana dostává strašně na prdel, nebo útočící strana neútočí a sedí na zadcích nebo podobně, pak je potřeba to během akce doupravit tak, aby se to nezvrhlo v nudu. Na druhou stranu pokud org zjevně nadržuje jednej straně, nebo dělá nějaký nerozmyšlený a nesmyslný úpravy pravidel, tak tim akci posere.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


16 říj 2012, 12:09
Profil ICQ
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Registrován: 13 říj 2010, 10:28
Příspěvky: 154
Nový příspěvek Re: Co si myslíte o změně pravidel během hry?
Na konkrétní akci to bylo tak, že pravidla byly hned nastavený tak, aby strana, kde hrál pořádající tým zvítězila.
Příklad: máš určený místo, kde je umístěna zpráva. každá ze stran začíná z jiného bodu, úkol pro obě strany stejnej - získat zprávu a dopravit jí na výchozí místo. Jenže jedna trana má zprávu cca 80 m a druhá 600. Ta s kratší vzdáleností má ke kořisti přístup z lesa, druhá přes paseku o rozloze odhadem 4 hektary.
Na tý akci bylo 5 misí, všechny nastavený podobně. Ale když se straně, co měla prohrát, dařilo zvrátit situaci, rychle organizátoři akci zastavili a vyhlásili svoje vítězství.
Snad jsem to rozvedl dost. Místo, ani organizátora tu uvádět nebudu, aspoň prozatím. Na akci jsme byli před časem a jak se dovídám, je tím tenhle org celkem vyhlášenej.
P.S. pokud hru řídí někdo tak, aby měla spád, pak je to jasný a potřebný (na některých akcích jedeš podle rozkazů štábu a ty se mění podle vývoje situace na bojišti), ale nevím, jestli je dobrý zajišťovat jedné ze stran takhle vítězství.


16 říj 2012, 12:17
Profil ICQ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Co si myslíte o změně pravidel během hry?
Pak je to akce o hovnech, příště už na takovou akci nepojedu a neni co řešit. A nechápu, proč nenapíšeš, co to bylo za akci, buďto to řekni na plnou hubu, nebo nepiš nic...tenhleten přístup, kdy se to bojíš organizátorovi vyčíst, tak si anonymně pobrečíš na internetu, je pěkně na nic.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


16 říj 2012, 12:30
Profil ICQ
Štábní praporčík
Štábní praporčík

Registrován: 13 říj 2010, 10:28
Příspěvky: 154
Nový příspěvek Re: Co si myslíte o změně pravidel během hry?
Já se to říct nebojim, mimochodem přímo jim to vyčetlo víc lidí do očí.
Takže panáček si říká Salám a je z týmu Staf.


16 říj 2012, 12:42
Profil ICQ
Rotmistr
Rotmistr

Registrován: 31 říj 2010, 13:07
Příspěvky: 33
Bydliště: Hvozd, Plzeň-sever.
Nový příspěvek Re: Co si myslíte o změně pravidel během hry?
A nebude to tím, že prostě airsoft neumíte a nechali jste se snadno porazit?
Popř. můžu poprosit o datum akce?

_________________
Mír a lásku!


19 pro 2012, 13:01
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 25 pro 2007, 20:02
Příspěvky: 726
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: Co si myslíte o změně pravidel během hry?
Odpovědi v tvé anketě jsou nastaveny vyloženě negativně. Nezvolil bych ani jedno. Nabízíš souhlas se změnou pravidel pro potřeby vlastního vítězství, nebo odmítnutí účastnit se dalších akcí, nebo neúčastnit se dalších akcí a ještě šířit negativa...
Já pro změnu pravidel a jemného vyvažování během hry určitě jsem. Ať už si hrajeme na cokoliv kdekoliv, musí to ty lidi bavit, i kdyby třeba prohrávali. To je jediný způsob jak lidé na další akci přijedou. V tomto ohledu se mi líbil vcelku ASportal nebo Eurowar. V obou případech jsem byl na straně poražených, ale neskutečně jsem si to užil (no na ASportale ani ne XD ) Takže pro dovyvažování pravidel jsem, ale to nutně neznamená, že musí vést k vítězství konkrétní strany.
Samozřejmě pokud někdo upravuje akci tak, aby vyhrál organizátor nebo jeho "vyvolení" je to určitě špatně.
Pravidla/dění se často upravují ale i proto, že by jiný výsledek průběhu akce mohl narušit pokračování scénáře (příklad, pokud má někdo bránit půl dne základnu z nějakého důvodu nesmí ani padnout, tak samozřejmě organizátor musí něco udělat, aby to nedopadlo převálcováním základy v prvních pár minutách hry. Jednou jsem to zažil, když jsem cíl dvoudenní akce - dobýt základnu - byl splněn během pěti hodin...)

_________________
Airsoft je jen hra a s reálem má společné leda tak maskáče.
-----------------------------------------------------------------------
STAR L1A1
CA HK53
KA FN FAL
Maruzen Vz.61, Micro UZI
Marushin Clone M500 SSB Five round burst Gas Shotgun


20 pro 2012, 10:53
Profil Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 8 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz