Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 14:58




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
 Jaký kolimátor pro GBB pistoli 
Autor Zpráva
Svobodník
Svobodník

Registrován: 16 dub 2020, 16:30
Příspěvky: 2
Nový příspěvek Jaký kolimátor pro GBB pistoli
Čaute. Měl bych dotaz ohledně kolimátoru pro GBB pistoli - přesněji pro tuto: https://www.airsoftmorava.cz/airsoftove ... ament.html
Už jí mám doma a líbil by se mi nějaký pistolový kolimátor. Předpokládám ale že vzhledem k Blowbacku bude třeba koupit nějaký "ostrý", protože něco pro AS by asi nevydrželo nebo?
Má prosím někdo zkušenost nebo nápad?
Díky


16 dub 2020, 16:59
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 25 dub 2012, 18:39
Příspěvky: 2290
Bydliště: Myjava
Nový příspěvek Re: Jaký kolimátor pro GBB pistoli
ide o to aký na to máš rozpočet. Kolimátor na ostrú ti GBB zbraň od ARMY prežije a je aj niekedy aj niekoľkonásobne drahší a zbytočný. Pozrel by som sa na nejakú kopču docteru. Ja ho mám už pár rokov a spokojnosť :)

_________________
predám origo nadpažbie pre m1903A1


16 dub 2020, 21:42
Profil
Svobodník
Svobodník

Registrován: 16 dub 2020, 16:30
Příspěvky: 2
Nový příspěvek Re: Jaký kolimátor pro GBB pistoli
madafaka píše:
ide o to aký na to máš rozpočet. Kolimátor na ostrú ti GBB zbraň od ARMY prežije a je aj niekedy aj niekoľkonásobne drahší a zbytočný. Pozrel by som sa na nejakú kopču docteru. Ja ho mám už pár rokov a spokojnosť :)


A byl by nějakej odkaz? Navíc mi došlo, že nahoře nemám rail, sou na to asi nějaký přechodky nebo?

Díky


21 dub 2020, 07:39
Profil
Plukovník
Plukovník

Registrován: 12 zář 2012, 16:39
Příspěvky: 1037
Nový příspěvek Re: Jaký kolimátor pro GBB pistoli
Meverick píše:
Čaute. Měl bych dotaz ohledně kolimátoru pro GBB pistoli - přesněji pro tuto: https://www.airsoftmorava.cz/airsoftove ... ament.html
Už jí mám doma a líbil by se mi nějaký pistolový kolimátor. Předpokládám ale že vzhledem k Blowbacku bude třeba koupit nějaký "ostrý", protože něco pro AS by asi nevydrželo nebo?
Má prosím někdo zkušenost nebo nápad?
Díky

A maš predstavu aký kolimator chceš? Na záver alebo na montáž? Na taktické alebo športové účely. Hi Capa je skor športová zbraň a oveľa ľahšie sa zháňajú športové ako taktické dopnky. Ja používam 90 stupňovú montáž rýchloupinaciu a kopiu C more kolimátora celkovo ma to stalo 100 eur používam to už pár rokov mám aj montáž na záver a tiež tam používam kolimator v cene cca 50 eur a v pohode drží. Nie je nutníé kupovať kolimátory určené na ostré zbrane ale zase ani uplne lacné. Ale po dlhoročných skúsenostiach pokiaľ neplánuješ triafať vrchnák od PET fľaše na 15m najlepšie sú pevné mieridla.


01 kvě 2020, 05:28
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 4 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz