Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 19 dub 2024, 03:44




Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 145 ] 
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
 Kamera 
Autor Zpráva
Svobodník
Svobodník

Registrován: 03 kvě 2014, 13:41
Příspěvky: 1
Nový příspěvek Re: Kamera
Pouzivam, na helme... upevnuje se snadno, jsou na to spesl nastavce. Pouzivam ji i na kolo, je to celkem fuk, da se pouzit skoro na vsechno ;)

http://www.magicam.cz/obsah-baleni-aee- ... ni-kamera/

Toci dobre, nezacukava se, vydrzi tocit dlouho. Je trochu drazsi nez cinsky smejdy, ale taky to podle toho vypada.

Karl


03 kvě 2014, 13:43
Profil
Podporučík
Podporučík
Uživatelský avatar

Registrován: 05 bře 2014, 19:45
Příspěvky: 197
Nový příspěvek Re: Kamera
A nešlo by prostě použít mobil a udělat si na něj nějakej tvrdej obal, aby tomu kulička nic neudělala?

_________________
Průzkumník, One shot, one kill, Little Big Horn, Slaďouš, Pevná muška

Aimtop M4A1 standard
CM.030


07 kvě 2014, 19:12
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 10 lis 2008, 13:47
Příspěvky: 20687
Bydliště: Fort Lewis
Nový příspěvek Re: Kamera
adamskalda píše:
A nešlo by prostě použít mobil a udělat si na něj nějakej tvrdej obal, aby tomu kulička nic neudělala?


Ne. Resp. možný je samozřejmě všechno, ale bude to krajně nepraktický.

_________________
SGT Griffon P.
A/1-23 INF, 2ID 2005-2012
615th MP Co. 2012-now

Less flower power, more firepower!

Nejsem osobní helpdesk! Soukromé zprávy jsou na soukromé věci, dotazy patří do fóra.


07 kvě 2014, 20:34
Profil ICQ
Poručík
Poručík

Registrován: 07 lis 2012, 18:24
Příspěvky: 255
Nový příspěvek Re: Kamera
zdar panove,
ma nekdo zkusenosti s touhle kamerou? http://www.ebay.com/itm/Mobius-ActionCa ... AAT%3A3160

Cena se mi nezda spatna, vykon taky ne... Otazka je spis jak a kam to namontovat... Ze zkusenosti vim, ze uchyt na RIS na zbran je asi nejlehci reseni, ovsem taky vetsinou nanic video (pokud nemirite zbrani furt rovne pred sebe...) ...
Napadlo me ji uchytit na brejle, ale nejsem si moc jisty...

Dalsi vec - jak na kamerach resite ochranu objektivu? Pri mym stesti mi ji nekdo vyskli po prvnich 5 minutach... :D


22 úno 2015, 17:42
Profil
Rotmistr
Rotmistr

Registrován: 11 led 2014, 18:41
Příspěvky: 30
Nový příspěvek Re: Kamera
Taková kamera je lepší fakt na zbraň.Ten tvar té kamery není na brýle moc praktický leda to dát ze strany na helmu ale to bude asi shit záběr když bude ta kamera svisle.Jinak ochrana se většínou řeší vodotěsným obalem nebo šikovně nainstalovat krycí sklíčko...


22 úno 2015, 18:02
Profil
Poručík
Poručík

Registrován: 07 lis 2012, 18:24
Příspěvky: 255
Nový příspěvek Re: Kamera
helma me napadla taky, problem je ze helmu na vetsich akcich nenosim (pravidla frakce)... Proto ten napad s brejlema...


22 úno 2015, 18:19
Profil
Rotmistr
Rotmistr

Registrován: 11 led 2014, 18:41
Příspěvky: 30
Nový příspěvek Re: Kamera
Tam je právě ten problém....kamera se na stranu brejlí dá přidělat ale nebude to moc pohodlný a užitelný, a nad brýle to nedáš protože ta kamera co si sem dával(ten odkaz) je jiná než třeba go-pro a vypadal by si jako jednorožec -_-


22 úno 2015, 18:48
Profil
Poručík
Poručík

Registrován: 07 lis 2012, 18:24
Příspěvky: 255
Nový příspěvek Re: Kamera
napadlo me este uchytit to na pasek od celovky... je docela sirokej, takze velcro by na nej slo bez problemu uchytit... akurat bych vypadal jak Winetou :D
Otazka je ale jak vyresit spravny uhel, aby to nezabralo pul cela a pulku hlavy = aby kamera smerovala rovne (to by resilo raminko obroucky na brylich, ale na pasek od celovky)...


22 úno 2015, 19:32
Profil
Štábní rotmistr
Štábní rotmistr
Uživatelský avatar

Registrován: 21 zář 2014, 14:42
Příspěvky: 58
Bydliště: Liberec
Nový příspěvek Re: Kamera
Hlavní výhodou té kamery je modularita. Když jsi aspoň trochu šikovnej, dokážeš z pouzdra vytáhnout čočku a připevnit si ji kam je libo. Třeba zde: http://www.revotech.cz seženeš tuny náhradních a rozšiřujících/upravujících dílů a dalších blbostí za, podle mě, přijatelný ceny...

_________________
Máme na to.
7. Horská Divize


23 úno 2015, 20:35
Profil Zobrazit autorovy stránky
Poručík
Poručík

Registrován: 07 lis 2012, 18:24
Příspěvky: 255
Nový příspěvek Re: Kamera
To Janez - diky, vypada to fakt zajimave... Jenom co Cinanum skonci prazdniny, projedu ebay :D


23 úno 2015, 22:59
Profil
Poručík
Poručík

Registrován: 07 lis 2012, 18:24
Příspěvky: 255
Nový příspěvek Re: Kamera
tak exhumuju...
potreboval bych poradit s vyberem kamery...
Konekretne se rozhoduju mezi
http://www.ecam.cz/index.php?route=prod ... duct_id=84
a
http://www.ecam.cz/index.php?route=prod ... duct_id=81

ta druha ma Wifi a nocni rezim... Obe zvladnou 60FPS, ale baterka ma docela kratkou vydrz... Cenove mi prijdou dost dobry, ale rad si necham poradit...

Este doplnim - nehrozi u me montaz na helmu, jelikoz vetsinou hraju za stranu, ktera ma helmy zakazany. Takze v uvahu prichazi pouze montaz na zbran (coz by mohlo byt v ramci prislusentvi ke kamere realne)...


03 dub 2015, 11:04
Profil
Nadpraporčík
Nadpraporčík

Registrován: 30 led 2012, 13:38
Příspěvky: 118
Nový příspěvek Re: Kamera
Osobně vlastním tu verzi s Wifi a nemohu si stěžovat , používám ji na kolo a na lyže a kvalita obrazu je dobrá. Sem sní plně spokojen. Jen výdrž baterie na malá při zapnutí cca 80minut. A je zapotřebí mít záložní baterku nebo externí na dobíjení.

_________________
JG Magpul Tactical (150m/s)
TM AK47 (170m/s)
A&K SVD (182m/s)


03 dub 2015, 14:04
Profil
Poručík
Poručík

Registrován: 07 lis 2012, 18:24
Příspěvky: 255
Nový příspěvek Re: Kamera
Tak obejdnana WiFi verze :)


03 dub 2015, 14:42
Profil
Desátník
Desátník

Registrován: 13 led 2017, 14:17
Příspěvky: 5
Nový příspěvek Re: Kamera
Čau, jak už jsem psal, tak po dlouhý době co jsem nehrál jsem zase začal a přemýšlel jsem jestli by nebyla dobrá kamera někde na těle nebo na zbrani. Koukal jsem na odstřelovače co natáčí na yt a vypadá to dobře. Používáte jí někdo na airsoft?


19 led 2017, 13:43
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 25 dub 2012, 18:39
Příspěvky: 2290
Bydliště: Myjava
Nový příspěvek Re: Kamera
Kamery nosí na AS kopec ľudí, nejako nechápem ale tvoj dotaz. Či by nebola dobrá kamera na tele alebo na zbrani? Veď predsa sám musíš vedieť či chceš alebo nie. Každému vyhovuje niečo iné, ja športovú kameru vlastním..ale nosím ju výhradne na bike a iné športové aktivity ako na airsoft. Keď bude dáka akcia čo by tématicky stála za zdokumentovanie...tak si kameru vezmem..ale inak sa mi s kamerou softiť nechce.

_________________
predám origo nadpažbie pre m1903A1


20 led 2017, 16:02
Profil
Podplukovník
Podplukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 16 lis 2010, 07:47
Příspěvky: 540
Nový příspěvek Re: Kamera
Já to teda nemám zrovna na airsoft ale mám nahelmě nalepený držák a když potřebuju tak tam šoupnu gopro... :)


23 led 2017, 10:55
Profil ICQ
Desátník
Desátník

Registrován: 13 led 2017, 14:17
Příspěvky: 5
Nový příspěvek Re: Kamera
Ne mě by zajímalo, jestli si jí má cenu pořizovat. Jestli je vůbec něco vidět nebo je ten obraz rozklepaný a o ničem.


30 led 2017, 13:42
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 25 dub 2012, 18:39
Příspěvky: 2290
Bydliště: Myjava
Nový příspěvek Re: Kamera
To už by samozrejme záležalo od kamery akú by si si kúpil, na trhu ich je nespočet. Ich funkcie sa taktiež líšia, stabilizácia obrazu však tiež nieje vhodná pre každý druh videa. Taktiež sa dá čo to napozerať aj na Youtube, často sa tam aj dozvieš čím bolo video točené a môžeš porovnať. Ak ju chceš čisto na airsoft je to na uvážení, ja ju mám na viacero aktivít..čiže u mňa bola kúpa športovej kamery jasná vec.

_________________
predám origo nadpažbie pre m1903A1


30 led 2017, 19:14
Profil
Desátník
Desátník

Registrován: 13 led 2017, 14:17
Příspěvky: 5
Nový příspěvek Re: Kamera
Jako asi by jsem jí chtěl používat na airsoft, ale určitě by si jí půjčil třeba i brácha na hory. Napadlo mě to pak stříhat a dávat třeba na yt, kdyby o to měli lidi zájem. Můžu se zeptat jakou kameru máš ty? A po případě, když ti jí zasáhnou nehrozí tam poškození kamery nebo to vydrží?


02 úno 2017, 13:34
Profil
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: 25 dub 2012, 18:39
Příspěvky: 2290
Bydliště: Myjava
Nový příspěvek Re: Kamera
Ja osobne mám SJ-CAM SJ5000X Elite. Za tú cenu by som povedal bezkonkurenčne. Kamera v ochrannom púzdre čo je ku nej vydrží aj zásah zbrane, ale v dnešnej dobre nikdy nevieš s čím na teba niekto vyskočí a vysklí ťa. To riziko tu proste stále je. Strihať videá a dávať na YT je fajn kludne aj sám pre seba prípadne kamošov, prípadný nezáujem ľudí by ťa od toho nemal odradiť:-)

_________________
predám origo nadpažbie pre m1903A1


02 úno 2017, 20:20
Profil
Plukovník
Plukovník
Uživatelský avatar

Registrován: 25 pro 2007, 20:02
Příspěvky: 726
Bydliště: Praha
Nový příspěvek Re: Kamera
Já mám Mobius a i s tím se dá nahrát pěkné video. Souhlasím s Madafaka. Nesmíš se nechat odradit nezájmem lidí. Novritch taky nebyl vždy super cool airsoft youtuber. Slavný začal být až před dvěma lety. Nejdřív stříhej pro sebe a kamarády. Každý má radost, když se uvidí na videu. A časem budou tvoje videa vypadat dost pěkně na to, aby zaujmuli i ostatní lid.
Já bych taky chtěl natáček, ale potřeboval bych ještě jednu nebo dvě kamery navíc :-) Do té doby se učím natáčet s jednou a vychytávat její použití. Z jedné kamery se moc akční video nenatočí.

_________________
Airsoft je jen hra a s reálem má společné leda tak maskáče.
-----------------------------------------------------------------------
STAR L1A1
CA HK53
KA FN FAL
Maruzen Vz.61, Micro UZI
Marushin Clone M500 SSB Five round burst Gas Shotgun


03 úno 2017, 09:21
Profil Zobrazit autorovy stránky
Rotmistr
Rotmistr

Registrován: 04 úno 2017, 22:40
Příspěvky: 34
Nový příspěvek Re: Kamera
ahoj,

potrebuji radu

uvazuju ze bych na svoji helmu pridelal zakladnu pro kameru, na netu jsem nasel tohle

https://www.airsoft-online.cz/ostatni-5 ... u-piskova/

pujde mi na to umistit gopro kamera, bude drzet pevne?

https://www.czc.cz/lamax-action-x8-elec ... 49/produkt


08 dub 2017, 22:03
Profil
Desátník
Desátník

Registrován: 13 led 2017, 14:17
Příspěvky: 5
Nový příspěvek Re: Kamera
promo16> Používáš tu kameru na ten airsoft? Já už jsem to tady taky řešil a nevím jestli jí pořídit nebo ne. Jak ty záběry z akce vypadají?


19 kvě 2017, 13:12
Profil
Poručík
Poručík

Registrován: 27 čer 2016, 13:54
Příspěvky: 277
Nový příspěvek Re: Kamera
promo16: K uchyceni action cam potřebuješ bud na helmu navrtat její mount holder (dodávany většinou s kamerou), nebo si koupit fast helmu a koupit k ní redukci s okem na příslušenství pro kamery (na ebayi cca 90 kč). Upozornuju že Lamax nema s GoPro nic společnýho, GoPro je značka na úrovni a neni to rozhodně pojem kamery. Tohle je normální action cam od čínanů.
Lamax X8 mam sám doma a ta kamera ma šileny problem s tokem dat při full HD, takže když rychleji hýbneš hlavou, obraz ze ti rozkostičkuje. Taktéž to má problém s přelivy světel, a ten její plastovy case nevydrží zásah, musel sem si na 3D tiskárně udělat novy a v krámu koupit plexisklo který se tam navrtalo.

_________________
Youtube NoobsRush - všemožné o Airsoftu (Zamyšlení, Tipy, Recenze)


10 lis 2017, 17:35
Profil
Poručík
Poručík
Uživatelský avatar

Registrován: 02 kvě 2012, 13:29
Příspěvky: 265
Bydliště: Pezinok - Slovensko
Nový příspěvek Re: Kamera
Nazdar chlapi... skusal som dalsiu kameru ( uz netusim kolko v poradi ).. aktualne je na trhu fkat pekny kusok na cinskych shopoch cca 60e. Jedna sa o model Elephone Elite dodavana s vodotesnym ( tesni ) puzdrom a kopou drziakov.

Video z kamerky tu, tocene pri 1080p a 60fps. Kamera zvlada aj 2K v 30 fps ( aj 4K ale to je softwarovo natiahnute ).

https://www.youtube.com/watch?v=6PEMmurXwPQ

_________________
Proud member of the MFC

ICS MARS DMR ( 485 fps )
JG BAR10 Gspec ( 550 fps )
ICS BLE XAE


12 úno 2018, 12:41
Profil Zobrazit autorovy stránky
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 145 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.  Designed by STSoftware for PTF.  Český překlad – phpBB.cz
Kontakt: info(zavinac)airsoft-forum.cz