Airsoft forum
http://adresar.airsoft-forum.cz/

Dboys SpR MK12 Mod0 problém s novým mechem
http://adresar.airsoft-forum.cz/viewtopic.php?f=115&t=19326
Stránka 1 z 1

Autor:  FotrikMarek [ 09 pro 2015, 22:00 ]
Předmět příspěvku:  Dboys SpR MK12 Mod0 problém s novým mechem

Cus, potřeboval bych poradit mam Dboy( vim ze to je hlavni problem) Spr mk12 mod0. Poridil jsem slozenej V2 mech G&G a ani za boha mi nejde napasovat mech do těla(jakoby moc tlustej). Narvat ho aby tam pasoval je nadlidsky úkol. Když ho tam jaktakz dam tak nejde hýbat s přepínačem režimu střelby. Původní mech tam leze jako po másle. Potřeboval bych poradit co s tím. Co a jak pilovat atd. Mám v plánu do budoucna tam dat cnc mech tak se bojím pilovat tělo ať tam pak nelita. Všem díky za rady, chytraky co si chtějí jen rypnout do toho nekupovat Dboy prosím nekomentovat.

Autor:  Deacon [ 10 pro 2015, 10:48 ]
Předmět příspěvku:  Re: Dboys SpR MK12 Mod0 problém s novým mechem

Ve kterým místě ti to nesedí?

Autor:  Mike_223 [ 10 pro 2015, 21:39 ]
Předmět příspěvku:  Re: Dboys SpR MK12 Mod0 problém s novým mechem

Vezmi šupleru a zjišťuj, takhle na dálku ti konkrétní místo říct nedokážeme. Nicméně, pokud je mech moc široký, mrkni na kulisu přepínače, a zaoblený prostor vzadu za pažbičkou.
Obavy z lítání mechu v těle neměj. Pokud nesáhneš na prostor čepů, širší tělo zevnitř nevadí. Ani základní mech tam nesedí "tělo na tělo" a drží ho na místě čepy (samozřejmě, nic se nesmí přehánět :-) )

Autor:  Deacon [ 10 pro 2015, 23:03 ]
Předmět příspěvku:  Re: Dboys SpR MK12 Mod0 problém s novým mechem

Tak mě napadá, že pokud máš úzký tělo, mohly by dělat problém ložiska, taky je zkontroluj.

A jak píše Mike_223, kulisa by to dost dobře mohla být, s tím jsem už jednou problém měl.

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/