Když to budeš pilovat, tak nezapomeň na to, že se ti změní hrdlo trysky. Podle toho, jak moc to upiluješ, budeš muset zase hrdlo zpilovat do původního tvaru jinak ti to nebude těsnit.
_________________ Tango down! ______________________________________________________ KAC SR 25 (PJ, komplet custom Smolda): 123 m/s s BLS 0.30g Colt M4 CQB-R (DBoys): 96 m/s s BLS 0.28g Colt MEU (Bell): 99 m/s s BLS 0.20g
30 pro 2012, 10:47
mfabi
Četař
Registrován: 02 zář 2009, 21:24 Příspěvky: 19
Re: jak zkrátit trysku u M4A1 SRC
Můžu se jen zeptat, jaký je důvod výměny komory u SRC. Já mám několik SRC III.gen., a výměna za jinou komoru mě nepřijde nutná. Ty komory mají problém spíše v ramínku přítlaku válečku.
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru